slovensky esky english

o nás

Vyrábame pílové pásy....dobré pílové pásy.
 
 
V M.K. Morse (USA) sa už viac ako 45 rokov snažíme sústrediť na jediné a to vyrábať stále lepšie pílové pásy a rezné nástroje . Nevyrábame stroje. Nevyrábame ďalšie produkty. Špecializujeme sa len na jednu vec, ktorú sa snažíme robiť čo najlepšie. Naša úzka špecializácia viedla k mnohým inováciam, ktoré zvýšili užitočnú hodnotu naších výrobkov
Stále hľadáme nové možnosti, ktoré zvýšia produktivitu a životnosť naších výrobkov. Výsledkom našej práce je široké spektrum rezných nástrojov vo vysokej kvalite. Naše výrobky sú používané v priemysle, stavebníctve a demolačných spoločnostiach po celom svete. Naše výrobné priestory a technológie sú na najvyššej technologickej úrovni . Na základe prísnych kontrolných mechanizmov dodávame naším zákazníkom len vysoko kvalitné výrobky. Toto je spôsob akým v M.K. MORSE robíme svoju prácu.

 

 

Výrobný závod M.K. MORSE
Canton, Ohio USA
 

 

Naše výrobky sú exportované a distribuované po celom svete vrátane Slovenska a Česka .
 
Distribúciu výrobkov na Slovensku realizuje spoločnost M.K. MORSE SK s.r.o.
Distribúciu výrobkov v Českej republike realizuje spoločnost M.K. MORSE CZ s.r.o.
 
M.K. MORSE SK s.r.o. disponuje vysokými skladovými zásobami, které zaručujú včasné dodávky . Pilové pásy zvárame vo vlastnom modernom zváracom centre od firmy IDEAL.
 
Garancia dodacích temínov je našou prioritou. Nenecháme Vás čakať. Viac jako 98% objednávok bežného sortimentu je expedovaných behom nasledujúcich 24 hodín. Integrovaný výrobný proces, zákaznícky servis a náš prepracovaný systém distribúcie to umožňuje.